"Серед ряду пріоритетів розвитку громади - підтримка сфери освіти"...

Дата: 30.10.2019 14:36

"Серед ряду пріоритетів розвитку громади - підтримка сфери освіти" - зазначив голова Богуславської міської ОТГ Вячеслав Дяченко, який днями завітав до Богуславського НВО "Ліцей № 3 - МАН" з подарунком для шкільної бібліотеки. З метою створення сучасного медіа-простору голова ОТГ подарував шкільній бібліотеці новий телевізор. Адже сучасна бібліотека - це не лише місце, де читають чи позичають книги, а й осередок культури, де можна з користю провести час, зробити для себе інтелектуальне, культурне та творче надбання, відшукати необхідну інформацію. Бібліотекар Шляма Галина Олександрівна висловила вдячність міському голові за подарунок.Тепер у бібліотеці стане значно гамірніше, адже є можливість проводити конкурси, майстер-класи, мистецькі заходи з використанням медіа-обладнання.