Нагородження з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 10:52

Грамотами та пам'ятними подарунками від міського голови за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість справі та з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва нагороджені: Гаман Людмила Іванівна - керівник художнього Хохітвянського сільського клубу, Савченко Олександр Володимирович - охоронець районного Будинку культури, Горобченко Сергій Володимирович - артист районного Будинку культури, Балашовець Вячеслав Петрович - завідувач господарською частиною районного Будинку культури, Федусенко Валентина Віталіївна - прибиральниця районного Будинку культури, Петеліна Віра Іванівна - директор Тептіївського сільського Будинку культури.