Засідання 13 сесії 7 скликання 25 листопада 2019 року

Дата: 26.11.2019 13:25

На тринадцятій (позачерговій) сесії Богуславської міської ради депутати підтримали зміни до структури виконавчих органів влади, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, затвердили штатні розписи:  станом на 25.11.2019р. – 55 штатних посад, станом на 01.12.2019р. – 51 штатна посада. Затвердили положення про відділ фінансів, економіки та бюджету виконавчого комітету Богуславської міської ради та положення про відділ з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та екології виконавчого комітету Богуславської міської ради. Підтримали пропозицію міського голови В. М. Дяченка про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богуславської міської ради та затвердили положення відділу. Також депутати підтримали кандидатуру Плагун Галини Анатоліївни на посаду секретаря Богуславської міської ради. Бажаємо Галині Анатоліївні вдалого початку, співпраці з керівником, виконавчим комітетом та депутатами Богуславської міської ради, реалізації задумів для успішного розвитку громади Богуславщини. Колишньому секретарю міської ради Чижевському О. С. дякуємо за плідну, багаторічну і віддану працю.