Увага, опитування!

Дата: 10.01.2020 09:39

Шановні богуславчани, погодьтеся, що розвиток нашої громади залежить не тільки від роботи влади, а й від активності самих мешканців, їх взаємодії з владою, зацікавленості в позитивних змінах у громаді!
Ми вивчаємо громадську думку, й просимо жителів Богуславської ОТГ взяти участь в опитуваннях щодо проблем в галузях МЕДИЦИНИ, КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ та БЛАГОУСТРОЮ нашої громади. Нам цікаво почути всі плюси і мінуси в трьох основних сферах вище перерахованих галузей. Нам дуже важлива ваша думка, пропозиції, бачення вирішення даних проблем для пришвидшення процесу змін та кращого, ефективного напрямку розвитку громади.
Основні категорії оцінки галузі:
1)Сфера управління (чи задовольняє вас структура галузі);
2) Сфера надання послуг (якість та кількість отриманих послуг);
3) Потенціал розвитку галузі (перспектива розвитку, досвід інших міст, власний досвід);
Просимо при наданні відповідей конкретизувати галузь, та чітко пронумерувати позитивне та негативне в категоріях.

Щоб взяти участь у опитуванні, потрібно перейти за посиланням на офіційну сторінку Богуславської міської ради в мережі Faceebook https://www.facebook.com/boguslavrada/