Богуславський Районний сектор ДСНС України в Київській області повідомляє:

Дата: 16.01.2020 13:36

З метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах, пов’язаних із відзначенням Водохреща 19 січня 2020 року, рятувальниками Богуславського районного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту 13 січня 2019 року були проведені практичні заняття по використанню засобів рятування людей на воді та кризі з виїздом на р. Рось та перевірку їх працездатності. З особовим складом проведено додатковий інструктаж та заняття в системі службової підготовки щодо заходів безпеки та порядку дій рятувальників у разі виникнення небезпечних подій у місцях проведення заходів, надання домедичної допомоги постраждалим. Крім того було обстежено основні місця відзначення Водохреща, маршрути слідування до них, під’їзди, місця розташування рятувальних постів. В цілому в гарнізоні було виконано увесь комплекс заходів щодо забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах та своєчасного реагування на надзвичайні події пов’язані з ними.

Перший заступник начальника 3-ДПРЗ м. Богуслав підполковник служби ЦЗ Володимир Жовтоноженко