Засідання комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, торгівлі і сфери послуг комунальної власності і ЖКГ

Дата: 24.01.2020 10:12

На сьогоднішній комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, торгівлі і сфери послуг комунальної власності і ЖКГ секретар ради Г. А. Плагун та начальник юридичного відділу С. В. Матяш представили присутнім депутатам на ознайомленя проекти рішень "Про визначення місця зберігання
документів, які нагромадилися в процесі
діяльності Біївецької, Киданівської,
Розкопанецької та Хохітвянської сільських рад"
та визначення відповідальних осіб за їх зберігання" і "Про затвердження передавальних актів
по реорганізації Біївецької сільської ради,
Киданівської сільської ради, Розкопанецької
сільської ради та Хохітвянської сільської
ради шляхом приєднання до Богуславської міської ради". Галина Анатоліївна зачитала комісії нове "Положення про порядок надання
одноразової матеріальної допомоги громадянам,
які опинилися в складних життєвих обставинах
та іншим категоріям громадян" (ознайомитись з матеріалами можна на сайті - https://boguslavska-gromada.gov.ua/docs/315887/). Зауваження та побажання присутніх будуть враховані та доопрацьовані до початку сесії. Також депутати підтримали пропозицію секретаря про відміну АКТІВ обстеження житлово - побутових умов.
Комісія ознайомилась з програмою "Про Порядок використання коштів бюджету Богуславської ОТГ для надання матеріальної допомоги учасникам
антитерористичної операції, членам сімей загиблих
(померлих) учасників антитерористичної операції", де зазначено:
5.1. учасники АТО, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно
до статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,
для яких передбачені наступні одноразові виплати в сумі:
- інваліди І групи учасників АТО (ООС) - 3000 грн.
- інваліди ІІ групи учасників АТО (ООС) - 2000 грн.
- інваліди ІІІ групи учасників АТО (ООС) – 1500 грн.
5.2. учасники АТО, які належать до учасників бойових дій відповідно до статті 6
Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, сума виплат
для яких становить 1000 грн;
5.3. сім’ї військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції та в
разі їх смерті після завершення служби сума виплати становить 5000 грн;
Повністю положення можна переглянути на сайті - https://boguslavska-gromada.gov.ua/docs/315887/.
Підтримка петиції ФК "Гончарі" та звернення військового комісаріату щодо фінансування штатної одиниці - вирішено поки що перенести.
Також був зачитаний звіт щодо виконання міських програм за 2019 рік, який можна переглянути в офіційних документах на сайті Богуславської громади (https://boguslavska-gromada.gov.ua/docs/315887/).
Звернення голови комісії Марушевського М. Л. щодо інформування населення про початок ремонтних робіт центрального мостового переходу з вул. Шевченка на вул. Острів буде враховано і направлено до начальника КП БМР "Богуславблагоустрій", який безпосередньо займається підготовкою облаштування пішого переходу на час ремонтних робіт.
Михайло Леонідович попросив звернути увагу на придбання діагностичного апарату для КНП БРР "Богуславського районного ЦПМСД" і був проінформований про те, що Вячеслав Михайлович вже працює над цим питанням і буде направляти звернення до ТОВ "БОГУСЛАВЕНЕРДЖІ", яке відповідно до Меморандому про співпрацю може посприяти у придбанні медичного обладнання.
Також для пришвидшення вирішення ситуації з рентген аппаратом для КНП БРР "Богуславської центральної районної лікарні" на комісії було вирішено офіційно звернутись до Голови підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин - Тарасенка Тараса Петровича (нашого земляка)
Відео матеріали можна переглянути за посилання - https://www.facebook.com/boguslavrada/videos/131958824580614/