Засідання комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, звязку, торгівлі і сфери послуг комунальної власності і ЖКГ

Дата: 19.02.2020 14:16

На сьогоднішній комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, звязку, торгівлі і сфери послуг комунальної власності і ЖКГ розглядали питання щодо визначення часток (приміщень) в об'єкті нерухомого майна та затвердження переліку об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2020 році. Заслухали звіт начальника відділу фінансів, економіки та бюджету Кисиленка Володимира Васильовича "Про міський бюджет за 2019 року" та переглянули звіти постійних депутатських комісій та звіт міського голови за 2019 рік. Обговорили Програму підтримки заходів та робіт з мобілізаційної підготовки Богуславської обєднаної територіальної громади на 2020 - 2022 рр. та Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Богуславської обєднаної територіальної громади на 2020 - 2022 рр. Також розглянули звернення жителів вулиці Калініна, пр. Калініна, вул. І. С. Нечуя - Левицького, вул. гоголя і вул. Яр в с. Тептіївка щодо ремонту дорожнього покриття та жителів вул. Островського, пров. Островського, вул. 40 - р Перемоги, вул. Ватутіна, вул. Кришталева, вул. Калинова ...щодо звернення депутатів міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про перегляд нових тарифів на доставку газу та зміну порядку оплати послуг з доставки газу...Також комісією було розглянуто електронну петицію "Щомісячна фінансова допомога сім'ям з дітьми хворими на цукровий діабет, за рахунок коштів міського бюджету" та звернення ГО "Хорти Богуслава" щодо створення посади інспектора з екології при виконавчому комітеті Богуславської міської ради та щодо облаштування пункту обліку води (гідропосту) в основному руслі річки Рось в місті Богуслав.
Відео можна переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/boguslavrada/videos/216386642743297/