Богуславський РС ГУ ДСНС України в Київській області повідомляє!

Дата: 10.03.2020 10:10

Зараз, коли розпочався сезон весняно-польових робіт «дбайливі» господарі спалюють  минулорічну суху рослинність і щиро вірять, що тим самим роблять гарну справу.

Але це - жорстока помилка! Кожен акт підпалу є злочином проти тендітного світу природи! На місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, але дуже часто не відновлюється вже ніколи.

З початку 2020 року на теренах Київщини вже виникло 340 пожеж  сухої рослинності та чагарників  на відкритих територіях загальною площею 360, 6 га. На території Богуславського району 18 пожеж. Невже ще не досить завдавати шкоди навколишньому природному середовищу та нищити все навкруги?

Рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області попереджають! Якщо ви бачите, як громадяни палять суху траву – поясніть їм будь ласка, чому цього робити не слід. Якщо, ж вони відмовляються від припинення безглуздої практики – викликайте поліцію та повідомте до екологічної інспекції, адже такі дії тягнуть за собою накладення штрафу!

Кожен із нас має законне право боротися із палами, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України

у Київській області