Позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 12.03.2020 11:11

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Богуславської міської ради 12 березня 2020 року з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (СОVID - 19) на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади, з урахуванням ймовірно розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID - 19 від 11 березня 2020 року № 211, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" було вирішено:

1. Ввести тимчасові обмежувальні заходи на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади з 12.03.2020 до 03.04.2020 року, а саме:
- призупинити освітній процес у закладах дошкільної освіти Богуславської міської ради;
- обмежити проведення культурно - масових та спортивних заходів за участю дітей на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади;
- обмежити роботу розважальних закладів;
- забезпечити обмеження проведення масових та спортивних заходів на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади за участю більше як 60 осіб;
- забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ Богуславської міської об'єднаної територіальної громади з ознаками інфекційного захворювання.

2. Структурним підрозділом виконавчого комітету Богуславської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади:
- забезпечити виконання цього рішення;
- посилити дезінфекційні заходи робочих місць, підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;
- в адміністративних будівлях, торгівельних закладах, закладах харчування та громадському транспорті посилити дезінфікаційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобіву, тощо).

3. Богуславському відділенню поліції Миронівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області забезпечити громадський порядок на період введення тимчасових обмежувальних заходів на території Богуславської міської об'єднаної територіальної громади.

Також членами виконкому було вирішено рекомендувати керівникам організацій, установ, закладів врахувати особливості робочого часу (на період карантину) працівників, що мають дітей обо знаходяться в стані вагітності.