Звернення міського голови Вячеслава Дяченка до жителів Богуславської ОТГ

Дата: 25.03.2020 15:18

Шановні  земляки !

Режим  надзвичайної  ситуації  оголошено  вже  в  9  областях  нашої  держави, серед  яких  і  наша  рідна  Київська  область. Хочу  наголосити,що  це  дуже  серйозно, але  це -  не  катастрофа.  Навпаки ми  повинні  її упередити.

Влада  разом з Вами робить  все,  щоб  відвернути  незворотнє. Сьогодні  ми з вами  повинні пройти   ці  надзвичайно  складні  випробування, які  прийшли  в  наш  ДІМ, нашу  рідну  Україну. І  пройти   ми  маємо  гідно.

Ми  зобов’язані  працювати  разом,  пліч-о-пліч,  в  одній   команді. Все в наших  руках!!! Жодної  паніки, тільки  спокій та  дотримання    правил  поведінки  в період  оголошеного  карантину. А саме, виконання правил   санітарії, особистої  гігієни, по  можливості   обмеження  відвідування   місць   загального   користування і  найкраще  залишатись вдома.

Звертаюсь до громадян, що   на  протязі  останнього місяця  повернулись  із-за  кордону.   Будь ласка,  будьте  відповідальними  і   не залишайте  своїх  домівок  протягом  14  днів, уважно  слідкуйте за  своїм  здоров’ям.  Не  наражайте на  небезпеку  своїх  близьких, рідних  та  земляків.

Виконайте рішення  районної  комісії  з питань   ТЕБ та НС  від  23.03.2020 року  і  повідомте про  ваше  перебування  за   межами  України  за  телефоном  097-756-43-32.

Також,  при Богуславській  міській  раді  створено   оперативний штаб  з питань  вжиття  невідкладних  заходів для  недопущення  погіршення  епідеміологічної  ситуації   в  Богуславській  ОТГ   протягом  карантинного  періоду.

Склад  зазначеного  штабу висвітлено   на  сайті  Богуславської громади  з  усіма  контактними  телефонами. До того ж  на  сайті  щоденно  поновлюється    офіційна   інформація щодо  ситуації, пов’язаної  з  COVID-19.

Сьогодні  на  поверхню  вийшли  всі  проблеми  медицини,  які  накопичувались  роками.  На жаль в лікарні недостатньо  апаратів  штучної вентиляції  легень,  відсутній   сучасний  захисний  одяг, тести   для   визначення  цієї   страшної  недуги.

Я звернувся до нашого  народного  депутата  Скороход  Анни,  депутатів  Київської  обласної  ради   Луценка  В.М., Лисака  С.В., Гринчука В.В. та  в  усі  можливі інстанції, до відомих  меценатів з проханням   про  допомогу  у  вирішенні  цих  надважливих  питань. Міська  рада,  хоч і не є  власником  цих   установ,  винайшла  можливість  і  виділила  кошти  на   закупівлю   5   сучасних  захисних   костюмів  та 5000 медичних масок.

Економіка  держави  і  громада,  як  її складова,  несе   збитки, але  я  вірю, що  справимось  з цими  викликами, пройдемо  їх  гідно. Впевнений, що з  цього  надзвичайно  складного  стану  ми  вийдемо  сильнішими!

Ми  повинні  надати  допомогу найбільш  незахищеним  верствам населення  -   людям   старшого   покоління, особливо   одиноким, особам  з інвалідністю … Тут  я   сподіваюсь на  підтримку  депутатів  міської  ради та підприємців нашої громади.

Хочу  подякувати   нашим  медикам, працівникам  поліції,   Держпродспоживслужби, державної  служби  з  надзвичайних  ситуацій,    торгівлі,  комунальникам,  які     перебувають на  передовій  лінії   і  щодня   наражаються  на  потенційну   небезпеку.

Якщо ми разом  локалізуємо  цю «біду», то зовсім  скоро  ми  зможемо  жити  своїм   звичайним  життям.

Здоров’я  всім, витримки і  терпіння!!!

З повагою міський голова                                     Вячеслав Дяченко