Дата: 26.03.2020 18:38

Станом на 10.00 26 березня 2020 року відповідно моніторингу стану захворювань по Богуславському району ситуація залишається стабільною та незмінною. Особи з захворюванням на COVID-19 (короновірусна інфекція) - ВІДСУТНІ.

1 людина вчора була перевірена на наявність в неї інфекції - Covid - 19, але за даними експрес тесту результат негативний. В особи запалення легень від ускладнення ГРВ.
Діагностичні тестові системи є в наявності, але застосовуватися будуть лише в випадку дійсно всих наявних симптомів інфекції COVID-19 для осіб, що будуть звертатись до сімейних лікарів.

ЦРЛ (стаціонар): пневмонія - 2;
ГРВ - 1;
ЦПМД звернення до сімейного лікаря - 117;
ГРВІ - 21; в тому числі діти - 8;

Бережіть себе і не займайтесь самолікуванням!