МОЗ інформує!

Дата: 28.03.2020 14:23

Допоможіть сусідам, які повернулися з-за кордону, залишатись удома. Відвідайте замість них магазин чи аптеку та залиште пакунок під дверима, дотримуючись рекомендацій МОЗ. Будьте доброзичливими та уважними до них!

Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи.

???? Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.

Це турбота про ваше здоров`я і здоров’я ваших дітей, батьків та оточуючих.