Звернення міського голови Вячеслава Дяченка до жителів Богуславської ОТГ!

Дата: 30.03.2020 16:26

Шановні земляки!

Сьогодні ще раз хочу звернутися до жителів нашої громади, які повернулися із-за кордону. Будь ласка, будьте відповідальними! Суворо дотримуйтеся режиму самоізоляції, щоб убезпечити  себе і ваших рідних, близьких та оточуючих. Самоізоляція, передусім, означає, що ви впродовж щонайменше 14 днів уникаєте будь-яких контактів  з іншими людьми, щоб зменшити  ризик зараження.

Уважно стежте за станом свого здоровя, адже ваша відповідальна поведінка  може захистити життя багатьох людей.

Тільки сурово дотримуючись правил карантину, ми з Вами разом переможимо цю страшну біду.

Здоровя  Вам, витримки і терпіння!

З повагою

міський голова                                                                                 В. ДЯЧЕНКО