Засідання оперативного штабу з питань вжиття невідкладних заходів для недопущення санепідеологічної ситуації в Богуславській ОТГ

Дата: 02.04.2020 14:18

На сьогоднішньому засіданні оперативного штабу з питань вжиття невідкладних заходів для недопущення санепідеологічної ситуації в Богуславській ОТГ протягом карантинного періоду, основною темою було відновлення роботи Богуславського ринку.

Згідно постанови Міністерства охорони здоров'я - Заступник Міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України В. Ляшко доручив органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків лише за дотримання наступних умов:
1) зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;
2) знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20м.2 торгівельної площі;
3) наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри;
4) забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;
5) забезпечена можливість дотримання протиепідемічних заходів;
6) для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менш ніж 3 метри.

Кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку і бачення щодо даної постанови заступника міністра охорони здоров'я. В кінцевому результаті, всі підтримали позицію начальника Богуславського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській обл. В. В. Гризуна і вирішили не відновлювати роботу ринку.

Відео матеріали можна переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/boguslavrada/videos/610102032910438/