Нарада міського голови з заступниками та начальником Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області

Дата: 06.04.2020 19:20

На сьогоднішній нараді з заступниками міського голови - Юрієм Лелекою та Євгеном Янушевичем, секретарем Богуславської міської ради Галиною Плагун та начальником Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковником СЦЗ Володимиром Пономаренком, було вирішено згідно "Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки
на 2020 рік" виділити кошти на допомогу рятувальникам для подолання несанкціонованих спалень трав'яних настилів на території Богуславської ОТГ. Вячеслав Михайлович доручив звернутись з офіційним листом до працівників поліції для вжиття більш жорсткіших заходів до громадян, що порушують адміністративний кодекс і займаються самовільним підпалом. На нараді обговорили заходи з благоустрою Богуславської громади в умовах карантину та можливе отримання для Богуславської ОТГ продуктових наборів із товарами повсякденного вжитку представникам соціально незахищених верств населення, які мережа магазинів АТБ виділила для горомадян України.