Шановні жителі Богуславської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 19.04.2020 12:39

Христове Воскресіння - одне із найважливіших християнських свят. Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
         Для нас Великдень - це не тільки різнокольорові писанки і смачні паски. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується успіхом.

Від усього серця щиро вітаю всіх жителів громади з святами, що наближаються. Бажаю нам і нашим родинам здоров'я, миру, поміркованості у вчинках, успіху на життєвих дорогах. Нехай Господня ласка зігріває теплом, нехай любов Господня зійде світлим гостем у Ваші оселі !!!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою та найщирішими привітаннями міський голова Вячеслав Дяченко