ПОТОЧНА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 20.04.2020 17:47

За даними Київського обласного лабораторного центру, у Київській області станом на 10.00 20 квітня 2020 року офіційно підтверджено 333 випадки захворювання на коронавірус. За добу лабораторно підтверджено 29 нових випадків коронавірусної хвороби.

– в Обухівському р-ні – 57 (20 – смт Козин , 4-с. Романків, 8 – м. Українка, 22 – м. Обухів, 1 – с. Красна Слобідка, 1 – с. Нещерів,1- с. Германівка);

– у Києво-Святошинському р-ні – 95 (17 – с. Софіївська Борщагівка, 12 – Крюковщина, 25 – м . Вишневе, 9– м. Боярка, 5 – с. Гатне, 5 – с. Лісники, 4 – с. Святопетрівське , 4 – с. Дмитрівка, 2 – с. Тарасівка; 3 –с. Чайки, 2 – с. П. Борщагівка, 1 – с. Кременище, 3 – Білогородка, 1- Капітанівка, 1- с. Нове, 1- с. Гнатівка);

2 – у Баришівському р-ні;

4 – у Білоцерківському р-ні (с. М. Вільшанка, с. Фурси – 2, м. Узин);

10 – у Бориспільському р-ні, (2- с. Гнідин, 2 – с. Вороньків, 1 – Головурів, 3 – с. Гора,1- с. Кийлів, 1-с.Петропалівське);

12 – у Броварському р-ні, (с. Зазим’я, Княжичі по 2 випадки, смт Калита – 2, Требухів -4, Погреби – 1, с. Велика Димерка - 1);

3 – у Бородянському р-ні;

2 – у смт Рокитне;

1– у смт Іванків;

3 – смт Володарка.

З них на стаціонарному лікуванні – 91 особа, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 242 осіб.

Із них діти – 17: (смт Козин ; Обухів; с. Лісники; с. Гатне; с. Борщагівка; м. Бориспіль, м. Ірпінь; Поліський район, м. Фастів, м. Бровари, Василівський район).

Одужало 26 людей.

За час пандемії померло – 11 людей: 6 випадків – Києво-Святошинський район (Вишневе, с. Святопетрівське, с. Гатне, с. Тарасівка), 1 випадок – Макарівський район (с. Мостище), 1 випадок – м. Біла Церква, 1 випадок – м. Фастів, 1 випадок – м. Васильків, 1 випадок – Ставищенський район.

За добу нових випадків не зафіксовано.

За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 1482 підозри на COVID-19. За останню добу отримано 42 повідомлення про підозру.
Встановлено медичне спостереження за 2803 контактними особами.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації