Поліція Київщини попереджає: в області на час дії карантину закрито усі кладовища для відвідування

Дата: 20.04.2020 17:57

Таке рішення було прийнято 17 квітня на позачерговому засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на коронавірус.

Так,починаючи з 18 квітня на території міст, селищ та сіл Київської області закриті для відвідування усі кладовища, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

Такі тимчасові міри необхідні для забезпечення безпеки і здоров’я громадян, відвернення загрози та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Поліція Київщини просить з порозумінням поставитись до необхідних тимчасових обмежень, не наражати себе та інших на небезпеку.

Залишайтесь вдома! Поліція продовжує працювати у посиленому варіанті, завжди залишаючись на варті Вашої безпеки та правопорядку.