Богуславський РС ГУ ДСНС України в Київській області повідомляє!

Дата: 25.05.2020 16:08

25 травня о 09:45 у полі за межами с. Мисайлівка Богуславського району місцеві мешканці виявили вибухонебезпечний предмет. Про це вони повідомили до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району за номером «101».

В ході проведення перевірки було підтверджено, що даний вибухонебезпечний предмет авіаційна бомба в кількості 1 штука.

Даний вибухонебезпечний предмет був вилучений піротехнічною групою АРЗ м. Біла Церква.

Начальник частини 13-ДПРЧ (м. Богуслав)

ГУ ДСНС України у Київській області

майор служби ЦЗ                                                                  Віталій БОБОКАЛ

Також, цього дня о 13 год. 40 хв., до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про те, що за межами с. Хохітва в лісі знайдено снаряд. З метою ідентифікації знахідки на місце виїхали рятувальники та працівники поліції, які підтвердив те, що знайдений бронебійний снаряд 45 мм., в кількості 1 штука. Даний вибухонебезпечний предмет також був вилучений піротехнічною групою АРЗ м. Біла Церква.

Начальник 3-ДПРЗ м. Богуслав

ГУ ДСНС України у Київській області

майор служби ЦЗ                                                                Микола СВИСТУН

Шановні громадяни! Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Пам’ятайте, роботи зі знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці.