Щотижнева нарада з в.о. старостами сіл, що ввійшли до Богуславської ОТГ

Дата: 09.06.2020 08:27

Першим заступником міського голови Ю. М. Лелекою була проведена щотижнева нарада з в.о. старостами сіл, що ввійшли до Богуславської ОТГ та начальником КП БМР "Богуслав Благоустрій" В. В. Харченком. Визначили графік здійснення косіння трави та знешкодження гербіцидами проблемних рослин (борщовик, амброзія) на територіях старостинських округів.
Людмила Василівна, в. о. старости Біївці, проінформувала присутніх про необхідність встановлення біля зупинок громадського транспорту, на території села, сміттєві урни, а на вулицях Глибока, Молодіжна, Вербова - вуличне освітлення. З такими ж пропозиціями звернулись і інші в.о. старост до керівника КП БМР "Богуслав Благоустрій".
Проблемними залишаються питання обслуговування доріг державного значення, листи - звернення повпливати на дану проблему вже були відправлені за належністю, чекаємо реакції відповідних організацій.