Богуславський РС ДСНС повідомляє!

Дата: 09.06.2020 08:53

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 26.05.2020  № 18243/8/1-20, доручення Першого заступника Голови ДСНС України  від 29.05.2020 № 02-8158/172-1, з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час підготовки і проведення (у період з 25 червня по 17 липня  2020 року) зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань Богуславським РС ГУ ДСНС України у Київській області 05.06.2020 р. було проведено інструктаж з працівниками які будуть задіяні під час проведення ЗНО в Богуславському НВО "Ліцей №3 - МАН". Також під час проведення заходу  рятувальники перевірили стан  протипожежного водопостачання на території ліцею.

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби ЦЗ Володимир ПОНОМАРЕНКО