Ювенальна поліція України інформує!

Дата: 16.06.2020 11:07

Зараз вже тепло, і багато батьків забувають про те, що відкрите вікно може бути смертельно небезпечне для дитини.

Щороку від падінь з висоти гине величезна кількість дітей.

Так, з початку 2020 року до Національної поліції України надійшло 6 повідомлень за фактом падіння з вікна дітей, з яких  3 летальні.
Дорослі, будьте пильними!

1. Ніколи не тримайте вікна відкритими, якщо вдома дитина! Вам здається, що Ви поруч, але секунда, на яку Ви відволічетеся, може бути роковою!

2. Не розраховуйте на антимоскітні сітки! Вони розраховані на захист від комарів і мух, але ніяк не на захист від падіння. Дитина відчуває себе в безпеці і спирається як на вікно, так і на сітку.

3. Встановіть на вікна спеціальну фурнітуру: блокіратор - щоб дитина не могла самостійно відкрити вікно;
віконну ручку з ключем - ключ потрібно зберігати у недоступному для дитини місці.