Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії-бухгалтера  відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Дата: 16.06.2020 15:27

В Богуславській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії-бухгалтера  відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення. Конкурсний відбір було проведено відповідно до вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Богуславської міської ради. Переможця буде визначено за результатами проведеного іспиту та співбесіди з кандидатами.