A A A K K K
для людей із порушенням зору
Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ НА ПРИРОДІ В ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

Дата: 25.06.2020 10:25
Кількість переглядів: 322

Фото без опису

Фото без опису

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.

Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Такі дії є вкрай небезпечними, адже при 4 чи 5 класі пожежної небезпеки достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

Особливо гострою є проблема виникнення загорянь на сміттєзвалищах, адже саме ці пожежі несуть загрозу життєдіяльності населення. Небезпека, яка виникає під час подібних пожеж полягає у тому, що через виділення шкідливих продуктів горіння значно погіршується екологічний стан навколишнього середовища.

В зв'язку з цим міським головою В. Дяченком було підписане розпорядження щодо проведення КП БМР "Богуславблагоустрій" відповідних заходів з метою недопущення загорання Богуславського сміттєзвалища, розробити графік чергувань з визначенням відповідальних осіб, розробити та відпрацювати спільний план заходів з працівниками Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області в разі виникнення надзвичайної ситуації, забезпечити готовіність техніки та людських ресурсів для подолання можливих наслідків загорання сміттєзвалища.

Звертаємося до громадян з проханням, не провокувати пожежі на відкритих територіях, та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку та перебування на природі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

-відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;
-розводити багаття у лісі та лісопосадках;
- заїжджати автомобілем до лісу;
- палити, кидати у лісі та лісопосадках, вздовж автомобільних доріг, непогашені сірники або недопалки;
- залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
- створювати смітники та спалювати відходи;
- спалювати сухостій на присадибних ділянках та полях.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101»!

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень