Сьогодні міським головою В. М. Дяченком була здійснена виїзна нарада по перевірці підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Дата: 07.08.2020 08:14

Очільник громади відвідав Богуславський ліцей №2 де перевірив якісний та естетичний вигляд робіт, що проводились в туалетній та душовій кімнаті спортивного залу, а саме:
- закупівля та установка нових гарнітур( рукомийник, сушка, туалет, бойлер );
- косметичний ремонт роздягальні, туалетної та душової кімнат;
- закупівля та встановлення пластикових дверей;
- покриття підлоги плиткою;

Оглянув Вячеслав Михайлович встановлену нову вітрину для видачі їжі в їдальні та нову кухонну плиту для приготування їжі.

Протягом літнього періоду КП БМР «Богуславводоканал» було зроблене велику кількість робіт по підключенню спортзалу ліцею №2 до водопровідної та каналізаційної мережі міста, чистка бетонних монолітних каналізаційних колодязів та їх монтаж, укладені нові трубопроводи різних діаметрів, встановлені фасонні частини: крани, підводи, коліна...
Встановлено лічильник холодної води з фільтром, проведено ремонт водопровідної та каналізаційної мережі Богуславського ліцею №2.

Працівниками КП БМР «Богуславблагоустрій» відновлено вуличну електромережу та встановлено світлодіодні світильники на території навчального закладу до гори «Лобунка», здійснена розчистка чагарників, косіння трав’яних настилів, кронування дерев, вивезення стихійних сміттєзвалищ з території закладу.
В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Богуславською міською радою та ТОВ «Богуславенерджі» на 2020 рік було отримано: 12 ноутбуків, 8 телевізорів , 10 інтерактивних дошок для покращення навчального процесу ліцею.
Також директором була подана заявка до включення закладу в програму обласної ради «Потреби великих шкіл» на виділення коштів для закупівлі нового обладнання харчоблоку школи.

Обговорили Вячеслав Михайлович та Валерій Миколайович укомплектування відповідного штатного розпису для повноцінного забезпечення навчально – виховного процесу в умовах карантину.

Дуже багато зроблено, але є й проблемні питання з якими Валерій Миколайович звернувся до міського голови. Проблемним залишається запасний хід, а саме заміна вхідних дверей, що дасть можливість покращити енергозбереження ліцею, заміна підлогового покриття біля спортивного залу ліцею та заміна підлогового покриття в харчоблоці закладу згідно санітарно – тенічних норм утримання харчоблоку.

В пріорітеті громади на 2020 рік саме розвиток освітньої галузі громади та покращення її технічно – матеріального стану.

Всі пропозиції подані керівником ліцею будуть розглянуті очільником громади.