ШАНОВНІ БУДІВЕЛЬНИКИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 07.08.2020 13:52

ШАНОВНІ БУДІВЕЛЬНИКИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Професія будівельника в усі часи була серед найшанованіших і найнеобхідніших, адже ваша практична діяльність - реальний внесок у забудову і оновлення міста і сіл.
День будівельника - свято усіх, хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, населені пункти оновленими, сучасними.
Саме вам дісталася висока, шляхетна місія - залишити після себе мирний, добрий, необхідний слід у нашому краю. Тому працю будівельника по праву називають звітом перед майбутнім, перед дітьми й онуками, перед історією й культурою.
У цей святковий день зичу вам здоров'я, успіхів, натхнення та родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям - затишок зручних осель, а Україні - процвітання!
В. Дяченко, голова Богуславської ОТГ.