28 жовтня відбулося покладання квітів шани та пам'яті до «Меморіал Слави» з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України, увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Дата: 28.10.2020 13:33

Вшанувати пам’ять полеглих героїв прийшли міський голова В.Дяченко, начальник та керівники структурних підрозділів соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради О.Поліщук, О.Духан, Т.Куценко, начальник КП БМР «Богуславблагоустрій» С. Хоменко, директор Богуславського НВО «Ліцей №3 – МАН» Л.Байбуз та т.в.о. начальника відділу освіти Богуславської РДА І. Крушеницька.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни.