КП БМР «Богуславблагоустрій» повідомляє!

Дата: 09.12.2020 09:00

У зв’язку з настанням зимового періоду, КП БМР «Богуславблагоустрій» повідомляє, що очищення доріг від снігу та посипання їх протиожеледними матеріалами першочергово відбувається по центральних вулицях, а вже потім по другорядним (приватний сектор).

Враховуючи це, адміністрація КП БМР «Богуславблагоустрій», звертається з проханням до вуличкомів, в.о. старост сіл Богуславської ОТГ, працівників місцевих ЗМІ та просто небайдужих жителів нашої громади долучитися до активної співпраці з нашим підприємством, а саме:

- у разі погіршення погодних умов просимо повідомляти за цілодобовим тел. 098-110-40-98 інформацію про ті чи інші проблемні ділянки, які не були очищені від снігу та відповідно непосипані протиожеледними матеріалами, аби працівники нашого підприємства змогли оперативно відреагувати на це.

Ми відкриті до співпраці, то ж долучайтеся!