Інформаційно-роз’яснювальна робота правил пожежної безпеки з мешканцями приватного сектору

Дата: 02.02.2021 13:00

02 лютого 2021 року з метою попередження загибелі та травмування людей на пожежах із залученням провідного інспектора Богуславського РС ГУ ДСНС України в Київській області Артеменка Д.Ю.,  першого заступника міського голови Салати О.П., дільничного офіцера відділення поліції № 2 Обухівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Сімакова С.А. та провідного спеціаліста з питань соціального захисту населення Вісьтак Р.Д. провели обстеження суб’єктів господарювання та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу правил пожежної безпеки. Крім того, співробітник ДСНС вручив господарям тематичні пам’ятки та листівки попереджувального характеру аби необхідна інформація була завжди поруч.