У Богуславі відзначили річницю визволення міста від нацистських окупантів

Дата: 03.02.2021 14:23

З нагоди 77 річниці Дня визволення міста Богуслав від нацистських окупантів в роки Другої світової війни, очільник Богуславської територіальної громади міський голова Віталій Хоменко, перший заступник міського голови Салата О.П., заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Гогуля О.М., начальник соціально-гуманітарного управління Поліщук О.В., начальник відділу культури, молоді та спорту Куценко Т.В., т.в.о директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» Левченко Н.Б., представники ЗМІ, громадськість відвідали братські могили міста та Меморіал слави. Вшанували пам'ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Вічна і світла пам’ять загиблим!