Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!

Дата: 19.02.2021 11:02

Враховуючи складні погодні умови, які склалися на даний час, збільшення кількості пожеж та складності їх гасіння внаслідок сильних морозів, снігопадів та недостатньої кількості води для цілей пожежогасіння, а також відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в Україні затверджених наказом МВС України від 30.12.2014  № 1417 (зареєстровані в Міністерстві юстиції України 05.03.2015 за  № 252/26697), щодо утримання в зимовий період джерел протипожежного водопостачання, а також природніх (штучних) вододжерел, Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до Вас з проханням, організувати ремонт несправних пожежних гідрантів в населених пунктах громади (список ПГ додається), облаштувати під’їзди до пожежних гідрантів, пожежних водоймищ, природніх (штучних) вододжерел та водонапірних веж для встановлення пожежних автомобілів і забирання води будь-якої пори року, шляхом розчищення місць забору від снігу, для забирання води узимку із відкритих вододжерел слід встановити утеплені ополонки розміром не менше 0,6 x 0,6 м, які мають утримуватись у зручному для використання стані, біля місць розташування пожежних гідрантів встановити покажчики (об'ємні зі світильником або плоскі із застосуванням світловідбивних покриттів) з нанесеними на них літерним індексом ПГ, цифровими значеннями відстані в метрах від покажчика до гідранта, внутрішнього діаметра трубопроводу в міліметрах, зазначенням виду водопровідної мережі (тупикова чи кільцева), працездатні водонапірні башти забезпечити під'їздом з твердим покриттям і пристосувати для відбору води пожежно-рятувальною технікою будь-якої пори року. На корпус водонапірної башти нанести позначення, яке вказує на місце розташування пристрою для забирання води пожежно-рятувальною технікою.