Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 06.04.2021 11:09

06 квітня рятувальники Богуславського районного сектору провели інструктаж по правилах пожежної безпеки з працівниками КЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу І. С. Нечуя-Левицького». Наочно продемонстрували як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі.

Бесіда проходила в дискусійному режимі, де працівники задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки на робочому місці та побуті.

Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про правила пожежної безпеки, правила поведінки на водних об’єктах, послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів а також про спалювання сухої рослинності.

Спілкування відбулося у жвавій і динамічній атмосфері.