ВАКЦИНУ ВІД PFIZER-BIONTECH ОТРИМАЛИ ВЖЕ 750 ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ

Дата: 23.04.2021 08:04

Першу дозу вакцини Сomirnaty/Pfizer-BioNTech уже отримали 750 жителів Київщини. Йдеться про працівників і мешканців будинків для людей похилого віку.

Про це повідомив сьогодні, 21 квітня, перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

«Вакцинальна кампанія в області триває. Маємо в наявності вакцини CoronaVac/Sinovac Biotec і Сomirnaty/Pfizer-BioNTech. Обидві використовуємо. Першу – для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, а також працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО. Другу – для працівників і мешканців психоневрологічних інтернатів», – пояснив Дмитро Назаренко.

Також він додав, що загалом перші щеплення від коронавірусу вже зробили 22 842 жителів Київської області:
21 599 осіб – вакциною AstraZeneca/Covishield;
1176 осіб – вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec;
750 осіб – вакциною Сomirnaty/Pfizer-BioNTech.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА