Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 11.05.2021 09:09

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ – СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

З метою підвищення захищеності працівників на ринку праці, державна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем????, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.
На жаль, сьогодні є чимало працівників, які отримують зарплату у «конверті». Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє найманих працівників від:
????отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця;
????гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць;
????права на щорічну основну відпустку не менше 24 календарних днів, а також соціальну відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, додаткову відпустку;
????право на оплату листка непрацездатності;
право не залучатися до понаднормових робіт без згоди працівника;
????соціальних послуг та виплат у разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
????цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.
ПРАЦЮЙ ОФІЦІЙНО
?