Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!
Дата: 21.05.2021 13:41
Кількість переглядів: 470
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/fe357056f31f144cfc013ebb0342b105.jpg)
Рятувальники вітають ученицю 8 класу академічного ліцею №1 Красюк Аліну, за зайняте І місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-практичної творчості на протипожежну та техногенну тематику у номінації «пожежі краще запобігти». Рятувальники привітали переможницю грамотою і цінним подарунком.
Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!
« повернутися