Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!

Дата: 30.06.2021 10:38

30 червня рятувальники Обухівського районного управління спільно з старостою округу провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Москаленки, Богуславська ТГПід час спілкування з жителями селища фахівці ДСНС нагадали основні дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правила, що допоможуть вберегти житло від пожежі. Зокрема, вогнеборці застерегли людей від перевантаження електромережі одночасним ввімкненням великої кількості електроприладів, також попередили, аби ті не залишали надовго без нагляду увімкненими побутові газові та електроприлади, періодично перевіряли їхню справність. Також вогнеборці наголосили на безпечному дозвіллі дітей, закликавши не залишати малечу без нагляду, ховали подалі від маленьких оченят сірники, запальнички і свічки, і обов’язково навчали безпечній поведінці.  Наприкінці заходу кожен співрозмовник отримав від рятувальників тематичні інформаційні листівки із переліком відповідних правил.