Шановні працівники податкової служби Богуславської територіальної громади!
Дата: 02.07.2021 09:23
Кількість переглядів: 280
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/f8b21e1e00646266f3136e2a5b73c258.jpg)
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України! Бажаю вам наполегливості, завзятості у вирішенні важливих державних завдань та подальшого професійного зростання. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку!
З повагою міський голова Віталій Хоменко
« повернутися