Повідомлення  про направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ «Зоряний»

Дата: 21.07.2021 16:02

Комунальний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку Миронівської міської ради «Зоряний», що знаходиться за адресою: Обухівський район, с. Карапиші, вул. Шевченка, буд. 63, організовує з 26.07 по 08.08.2021 року тематичну відпочинкову зміну для дітей віком від 7 до 17 років.

Під час відпочинку у ДЗОВ «Зоряний» пропонується:

• 5-ти разове збалансоване харчування, відповідно до санітарно-епідеміологічних норм;

• комфортабельне проживання в кімнатах обладнаних сучасними меблями по 4-8 осіб, дитячі ліжка обладнані ортопедичними матрацами. Кімнати забезпечені шафою для верхнього одягу та тумбами для зберігання особистих речей;

• туалети та душові кімнати знаходяться поряд із житловими кімнатами на одному поверсі та забезпечені холодним та гарячим водопостачанням цілодобово;

• цілодобове чергування медичного працівника;

• територія закладу під охороною;

• під час зміни інструктором із плавання та вихователями організовується купання дітей у власному модульному каркасному басейні;

• розважальна програма насичена видовищними концертами, запальними дискотеками, спортивними змаганнями, активними іграми на свіжому повітрі кожен день (спорт, естафети, велопробіги, туристичні походи, тощо).

Організація спортивно-оздоровчої роботи проводиться в сучасному спортивно-оздоровчому комплексі, обладнаному майданчиками та полями для гри в футбол, волейбол, тощо.

Вартість путівки на вище зазначену зміну становить 4 850, 00 грн. (з врахуванням 50 % знижки від повної вартості).

Вік учасників - від 7 до 17 років

Дата оздоровчої зміни – 26.07.2021 - 08.08.2021

Місце проведення – ДЗОВ «Зоряний» с. Карапиші, Миронівської територіальної громади.

Кількість місць обмежена.

Контактна особа: Бурбан Анастасія