Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 22.07.2021 13:05

Воїну - гідна праця!

Літо кар’єрних можливостей розпочинається.

Ми раді поділитися гарними новинами — стартуємо з новим цікавим проєктом для ветеранів і ветеранок з усієї України ?

Центр зайнятості Вільних людей людей став виконавчим партнером проєкту “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей", який реалізується IOM Ukraine та Європейським Союзом.

???? Ти хочеш змінити свою сфера діяльності і “зайти” у нову професію?

???? Мрієш про кар’єрний розвиток і гідну заробітну плату?

Реєструйся у проєкт, пройди дводенний тренінг, захисти заявку на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Реєструйся до 31 серпня 2021 року: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Нова професія уже чекає на тебе. Вважай, що це саме той знак до змін, якого так довго не було ????

Проект реалізується Центр зайнятості Вільних людей, Воїну - гідна праця за підтримки IOM Ukraine та Європейського Союзу.