Набір на навчання до Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України у 2021 році

Дата: 28.07.2021 16:49

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України  про набір на навчання до ІПК ДСЗУ у 2021 році, а саме прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна та заочна форма навчання) за кошти фізичних та юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».

Детальну інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: https://ipk.edu.ua/vstupnykam/.

Адреса ІПК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна,17.