Старт інспекційної компанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин

Дата: 29.07.2021 09:27

Згідно листа Київської обласної державної адміністрації №3688/05/36.07.01-2021від 22.07.2021 року про висвітлення проблеми неформальної економіки та незадекларованої праці регіону в рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Державною служби України з питань праці та участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та соціальних партнерів з початку поточного року проводиться національна інформаційно - роз’яснювальна компанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

Богуславська міська рада повідомляє, що з 01.07.2021 року стартувала інспекційна компанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведення інформаційних заходів.

З інформаційними матеріалами щодо інспекційної компанії  "Виходь на світло" можна ознайомитися на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/