Київська область, Обухівський район

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 30.08.2021 11:11

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві, та як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Цього дня на території Богуславської територіальної громади проведено низку пам’ятних та національно-патріотичних заходів.

Зокрема міський голова Віталій Хоменко, депутат Київської обласної ради Арташес Татоян, голова ГО «Братерство воїнів АТО» Юрій Руденко, т.в.о.військового комісара 4 відділення Обухівського РТЦК та СП Сергій Синьогуб і інші поклали квіти до пам’ятних знаків і місць поховань захисників України та вшанували пам’ять загальнонаціональною хвилиною мовчання біля пам’ятного знаку загиблим героям у російсько-українській війні.

Також присутніх урочистого заходу запросили до Музею історії Богуславщини, де відбулося відкриття зали «В боротьбі за свободу та суверенітет», яка присвячена подіям Революції гідності, анексії Криму та АТО/ООС.

Вічна пам'ять! Слава Героям!