Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги, батьки!
Дата: 01.09.2021 09:33
Кількість переглядів: 413
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/a168a9f1a0add320dc1224cc033a913c.jpg)
Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги, батьки!
Прийміть найщиріші вітання з Днем знань! Цей день завжди особливий, хвилюючий та урочистий. Саме 1 вересня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до знань, до нових звершень. Хай новий навчальний рік принесе Вам мудрість, наснагу, приємні враження від пізнання нового, позитивні емоції і нові відкриття.
З повагою міський голова Віталій Хоменко
« повернутися