Шановні підприємці Богуславської територіальної громади!
Дата: 05.09.2021 10:52
Кількість переглядів: 471
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/6491733eafb8a0cad386135b5ced5115.jpg)
Шановні підприємці Богуславської територіальної громади!
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом! Підприємницька діяльність є важливим чинником економічного розвитку нашої громади та зростання добробуту її жителів. Бажаю всім Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!
З повагою міський голова Віталій Хоменко
« повернутися