Святкування Дня фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2021 08:19

Святкування Дня фізичної культури і спорту продовжилось на стадіоні "Колос" змаганнями між родинами, де тато вчив мужності й сили, мами вражали гнучкістю й витривалістю, а діти намагалися всіма силами не підвести батьків і додавали своїм командам балів. Змагались не тільки у силі й спритності, легко долали й конкурси інтелектуальні. Зрештою, отримавши у підсумку 32 призових бали, перемогу у родинному святі отримала родина Лисиць. З чим їх і привітала начальник відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління Богуславської міської ради Тетяна Куценко. Нагороди за участь, за волю до перемоги, сміливість та спортивну звитягу отримали й інші учасники змагань: сім'ї Чижевських, Підопригор, Спасьонових-Тодорчуків.

Молодці! Нехай приклад цих родин стане взірцем, адже спортивна і дружна сім'я -це міцна сім'я!