Виїзний прийом
Дата: 14.09.2021 16:37
Кількість переглядів: 373
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/68ce6ae1f6152535471ad106aaff5140.jpg)
Якщо окремі питання, що розглядав на виїзному прийомі голова Богуславської ТГ Віталій Хоменко 14 вересня у Розкопанцях та Дибинцях, як от: ремонти зруйнованих стихіями доріг, питання соціального захисту та сусідські спори — вирішувалися в телефонному режимі та під час розмови, то в Ісайківському старостинському окрузі, де на виїзний прийом до першого заступника голови Богуславської громади Олександра Салати прийшов житель Яцюків, слід було виїхати на місце, аби переконатися в правдивості його слів.
А непокоїло чоловіка те, що його з усіх сторін притісняють сусіди: один не дає зробити проїзду до городу, інший за 30 метрів на чужих ділянках вирощує капусту, і обробляє її хімікатами.
Та зрештою всі звинувачення виявилися безпідставними. А от чому цей чоловік на своєму городі викопав вирву, а неподалік, у прилеглому ліску, облаштував самовільний кар’єр, вивізши звідти не один куб глини, він так і не пояснив.
Вже на виїзді з Яцюків побачили стихійне сміттєзвалище. Разом із старостою Галиною Васильченко звернули увагу, що там, попід дорогою вітер перебирає старі листи, де чітко вказано й адресу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/71163817bb90c422001131c8063ae7ef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ca2c5c334e1bfb48c17a80449785172e.jpg)
« повернутися