Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом!

Дата: 17.09.2021 08:41

Це свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але й громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Дякуємо вам за те, що на вас завжди можна покластися, що із дня на день, зустрічаючись із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Бажаємо мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як найменше тривожних викликів і безсонних ночей! Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.