Дата: 22.09.2021 10:28

Вже не один рік у Богуславській міській раді працює відділ виконавчого комітету "Центр надання адміністративних послуг", де жителі громади можуть зареєструвати своє місце проживання та знятися з реєстрації, зареєструвати своє бажання стати підприємцем, та серед безлічі інших послуг, і своє право власності на нерухоме майно.

Цим, власне, і займається державний реєстратор прав на нерухоме майно ШКАРУПА ВІКТОРІЯ, яка за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у надання якісних адміністративних послуг громадянам і бізнесу днями була нагороджена подякою Київської обласної державної адміністрації.

Квіти Вікторії та подяку за підписом голови КОДА Василя Володіна урочисто вручив міський голова Віталій Хоменко.

Цій заслуженій відзнаці передувала напружена і відповідальна праця на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Богуславського районного управління юстиції, а згодом, і начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби цього ж управління юстиції.

Щиро вітаємо Вікторію Сергіївну і бажаємо йти до вершин без перешкод!