Подорож у часі? Це можливо!
Дата: 25.09.2021 15:34
Кількість переглядів: 290
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/23d71781f8744d70334ee31c5d85a529.jpg)
Подорож у часі? Це можливо!
А далі на учасників туристичного форуму та гостей міста чекала цікава оглядова екскурсія, яку провела начальник відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Тетяна Куценко - пам'ятник Марусі Богуславці, поблизу якого національний жіночий костюм демонстрували учасниці театру моди "Перлина Росі" Богуславського ВПУ сфери послуг, музей історії Богуславщини, Кам'яниця, де всі під час майстер-класу мали змогу зіткати свою частину автентичного полотна; джерело здоров'я, яке дарує потужну життєву силу.
Та найбільше сюрпризів чекало на гостей біля рекреаційної локації "Скала" або, як кажуть богуславці - "Яма", з гранітними оголеннями. Тут, у театралізованому дійстві, одночасно зійшлися визначні періоди розвитку нашого краю: "Кам'яна доба", "Трипілля", "Козацька доба".
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/717db54a34d3b2ccd87f958cdb392699.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/e3c35f197826d44cd70216bd6a81d588.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/7b93eb31101ebb4c3def5299d21bbb55.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/4aaf2a8608f8ef7e2cacbc98757c6483.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/fc721b50f3ddffdb6e8d2f3ce1e821f5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/82896d11bedc60624a59b71fd3156942.jpg)
« повернутися