НОВА АМБУЛАТОРІЯ У МОТОВИЛІВЦІ ПРИЙМАТИМЕ БЛИЗЬКО СОТНІ ЛЮДЕЙ НА ДОБУ

Дата: 29.09.2021 13:24

У Мотовилівці Фастівського району завершили зведення амбулаторії первинної медичної допомоги. Роботи на об’єкті тривали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Дуже важливо, щоб якісні медичні послуги отримували всі жителі регіону і в містах, і в селищах, і в селах. Саме тому ми вдосконалюємо наші опорні лікарні, а паралельно будуємо нові амбулаторії. Один із проєктів завершили в Мотовилівці. Будівельна готовність об’єкту там уже склала 100%», – прокоментував Василь Володін.

Загалом амбулаторія розрахована на роботу чотирьох лікарів. Їх послугами будуть користуватись місцеві жителі. Йдеться про понад сім тисяч людей. Очікується, що в день заклад зможе приймати близько 90-та відвідувачів.

Загальна кошторисна вартість об’єкту склала понад 9 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА